Dostosuj wydruk

Kadra zaprezentowana, czekamy na pierwszy mecz

Kadra zaprezentowana, czekamy na pierwszy mecz

W środę wieczorem w sali konferencyjnej spółki Jarocin Sport zaprezentowano kadrę Jaroty Jarocin na rundę wiosenną sezonu 2017/2018.

 

 

Prezentacja rozpoczęła się od wystąpienia prezesa klubu – Huberta Bachorza. Podsumował on 2017 rok w wykonaniu Jaroty. Był on udany dla jarocińskiego klubu. JKS wygrał okręgowy Puchar Polski oraz zajął 4. miejsce w III lidze grupie II. Słabiej wyglądała runda jesienna. Jak podkreślał prezes Bachorz, po słabym początku sezonu, udało się podnieść i ten progres ma być widoczny także wiosną.

Swoje oczekiwania przedstawił trener Marcin Woźniak, który realnie ocenił plan na wiosnę jako walkę o utrzymanie w III lidze. Najważniejszym punktem wieczoru było przedstawienie nowych zawodników, którzy zasili Jarotę. Są to Dawid Kierzek, Mikołaj Marciniak, Alan Janowski, Marcin Szymkowiak, Szymon Grodzki i Marcin Banaszak, który został ostatnim zimowym wzmocnieniem Jaroty.

Po zaprezentowaniu nowych piłkarzy, przedstawiono również pozostałą część kadry, czyli zawodników, którzy pozostali w klubie po rundzie jesiennej. W sumie skład pierwszego zespołu liczy 20 piłkarzy.

Na imprezie obecni byli Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki oraz jego zastępca Robert Kaźmierczak.

Dla kogo zabrakło miejsca w kadrze? Jakie oczekiwania względem wiosny w wykonaniu Jaroty ma Burmistrz Adam Pawlicki? O tym w najbliższym numerze „Gazety”.

autor: Dawid Borucki

Źródło:

Dodano: 2018.03.08

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31