Dostosuj wydruk

Walentynkowy tydzień z Greyem

Walentynkowy tydzień z Greyem

Walentynki. Powiat jarociński. Święto zakochanych. Wydarzenia kulturalne.

 

 

Nadchodzący tydzień to przede wszystkim ostatki, walentynki i popielec. Jak na jeden tydzień, to naprawdę dużo, ale dzięki temu jedno jest pewne - nudy na pewno nie będzie. Premiera filmu "Nowe obilcze Greya" zdominowła seanse kinowe. Jeśli jednak nie przepadacie za tego typu kinem, sprawdźcie co jeszcze polecamy na nadchodzący tydzień. 

Sobota 10 lutego

Koncert walentynkowy w Żerkowie
Restauracja Morena w Żerkowie zaprasza na romantyczny koncert walentynkowy w wykonaniu zespołu Arete. Walentynki to doskonała okazja na romantyczny wieczór przy kawie i lampce wina do tego przy muzyce granej na żywo przez zawodowych muzyków.
Wejściówki w cenie 15zł do nabycia w Morenie (w godz 13:00 - 20:00).
Na wydarzenie zaprasza Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Żerkowie.

Tomasz „Lipa” Lipnicki - koncert solo-akustycznie
Spichlerz Polskiego Rocka, sobota 10 lutego 2018 r. - godz. 20.00
Tomasz Lipnicki - polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Trzykrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Illusion, w której występował z przerwami w latach 1992 - 2012 r. W zespole pełnił funkcję lidera, wokalisty, autora tekstów i głównego kompozytora. Wcześniej grał w zespołach She i Skawalker. W 2000 roku utworzył solowy projekt pod nazwą Lipali, przekształcony w latach późniejszych w zespół. Przez krótki okres był także członkiem Acid Drinkers.
Bilety 25 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu (rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 698-166-598 lub mailowo pod adresem: spichlerzpolskiegorocka@gmail.com).

Wtorek 13 lutego

Podkoziołek dla seniorów w Jarocinie
Koło nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jarocinie zaprasza na wspólne świętowanie ostatków. Impreza odbędzie się w restauracji Klubowa. Początek zaplanowano na godz. 18.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 661-362-436 lub 518-939-325.

Piątek 16 lutego

Koncert "Zalewski śpiewa Niemena" w JOK-u
Projekt powstał w ramach ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie i był jego ogromnym sukcesem. Na Festiwalu właśnie odbyło się premierowe wykonanie piosenek Czesława Niemena w nowych aranżacjach Jurka Zagórskiego i Krzysztofa Zalewskiego. Trasa koncertowa podczas której Krzysztof Zalewski w towarzystwie czołówki krajowych instrumentalistów zaprezentuje piosenki Czesława Niemena odwiedzając najpiękniejsze sale w Polsce związana jest z premierą płyty o tym samym tytule. Będzie to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja, by usłyszeć kultowe utwory znane i mniej znane w nowej, niezwykle interesującej odsłonie. Usłyszeć będzie można zarówno kultowe „Dziwny jest ten świat”, „Jednego serca”, jak i te jeszcze nieodkryte „Doloniedola” czy „Pielgrzym”.
Bilety w cenie 69 zł (rzędy 1 - 12) i 49 zł (rzędy 13 - 28)
Początek o godz. 19.00

KINO ECHO

Kino przygotowało na nadchodzący tydzień 5 propozyji filmowych:
 - "Nowe oblicze Greya"
 - "Tedi i mapa skarbów"
 - "Miś Bamse i córka wiedźmy"
 - "Magiczna zima Muminków"
 - "Miłość pisana Braillem"

Szczegółowe informacje dotyczące biletów i godzin seansów dostępne są TUTAJ.


 

 

autor: Joanna Pera

Źródło:

Dodano: 2018.02.09

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31