Dostosuj wydruk

Międzynarodowy Dzień Pizzy. Mamy do rozdania pizze. Zasady są proste

Międzynarodowy Dzień Pizzy. Mamy do rozdania pizze. Zasady są proste

9 lutego. Międzynarodowy Dzień Pizzy. Pizza w Jarocinie. Pizzeria Primavera. Zgarnijcie pizzę

 

 

Ten tydzień to prawdziwa uczta dla łasuchów. Dopiero wczoraj mieliśmy tłusty czwartek [ZOBACZ TUTAJ], a już dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy.

 

Pizza to chyba jedno z najpopularniejszych dań kuchni zagranicznej na naszych stołach. Przy czym nasze pizzerie dbają, by ich produkty zyskały mocno na regionalności. Stąd takie dodatki jak choćby oscypek czy kiszona kapusta.

Branżowe portale wyliczają, że każdego dnia na świecie sprzedawane jest około 13 mln pudełek pizzy. - Najpopularniejszym rodzajem serowego smakołyku jest niezmiennie margherita (jeden z wariantów pizzy neapolitańskiej). Dziś neapolitana chroniona jest certyfikatem TSG (ang. „świadectwo szczególnego charakteru”) wydawanym przez Komisję Europejską – informuje kalbi.pl.

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy mamy dla was niespodziankę - rozdamy 5 średnich pizzy ufundowanych przez Pizzerię Primavera w Jarocinie.

Co zrobić by wziąć udział zabawie?

Należy polubić fanpage jarocinska.pl na FB (o ile jeszcze tego nie zrobiliście). Pod postem z tą informacją [TUTAJ] wpisujecie wasze ulubione smaki pizzy z Pizzerii Primavera w Jarocinie. Jeśli jeszcze takiego nie ma - dajcie propozycję w komentarzu.

Pizzę dzielimy zwykle na 6 kawałków - oznaczcie w komentarzu 5 znajomych, z którymi pizza smakuje wam najlepiej.

Udostępnij post na swojej tablicy (musi być publiczny, tak żebyśmy mogli zobaczyć, czy zadanie zostało wykonane prawidłowo).

Osoby, które prawidłowo wykonają zadanie do godziny 22.00 będą brały udział w losowaniu średniej pizzy ufundowanej przez Pizzerię Primavera w Jarocinie. Wyniki opublikujemy pod postem.

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2018.02.09

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31