Dostosuj wydruk

Spędź Tłusty Czwartek z operetką i Straussem. Bilety czekają

Spędź Tłusty Czwartek z operetką i Straussem. Bilety czekają

„Zemsta nietoperza”, „Księżniczka czardasza”, „Wesoła wdówka”, „Wiedeńska krew”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart” - to tylko niektóre arie i duety z operetek wiedeńskich oraz przeboje Johanna Straussa, które zabrzmią w czwartek 8 lutego w Jarocińskim Ośrodku Kultury podczas „Koncertu Wiedeńskiego”.

 

- Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. (...) Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu - piszą o koncercie organizatorzy. 

Bilety w cenie 75 złotych można nabyć w JOK-u.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie. Wystarczy tylko na maila: l.sokowicz@jarocinska.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego chciał(a)byś pójść na ten koncert?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czwartek o godz. 12.00. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie, dlatego w mailu proszę podać telefon kontaktowy. Wejściówki można będzie odebrać bezpośrednio przed samym koncertem, który rozpocznie się o godz. 18.30.     

 

autor: Lidia Sokowicz

Źródło:

Dodano: 2018.02.06

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31