Dostosuj wydruk

Radny pokazuje selfie na budowie i mówi o wygryzaniu błędów poprzedników [ZDJĘCIA]

Radny pokazuje selfie na budowie i mówi o wygryzaniu błędów poprzedników [ZDJĘCIA]

Stanisław Martuzalski, etatowy członek zarządu powiatu, odpowiedzialny za sprawy związane z lecznictwem, chwali się mediach społecznościowych postępami przy rozbudowie Szpitala Powiatowego w Jarocinie.

 

Radny od czasu do czasu zamieszcza porcję zdjęć, dokumentujących trwającą inwestycję. Tym razem nie zabrakło też selfie [GALERIA]

 

 

- W miesiącu lutym planujemy zaproszenie wszystkich radnych, aby zobaczyć inwestycję jak jest realizowana, w sposób wzorcowy mimo tego, że tak jak powtarzam od kilku sesji i posiedzeń komisji, pracujemy na bardzo trudnym materiale, przede wszystkim z uwagi i ze względu na błędy, żeby nie powiedzieć mocniej, dokumentacyjne - powiedział radny Martuzalski w trakcie czwartkowej sesji rady powiatu i zaprosił wszystkich do wizyty na budowie.

 

Podkreślił jednocześnie „tytaniczną pracę” obecnego szefa szpitala i przy okazji partyjnego kolegi Leszka Mazurka. - Dzisiaj prezes musi wygryzać błędy poprzedników. Oczywiście prezes nie wykonuje dokumentacji, ja tu nie stawiam zarzutów panu Jantasowi, że miał wykonać tę dokumentację lepiej, natomiast nie dochował staranności, aby te materiały były na takim poziomie abyśmy dzisiaj mogli powiedzieć, że możemy tę inwestycję realizować bezkolizyjnie – udowadniał członek zarządu. - Nie mówię również o technologiach, które zostały zastosowane, które tak trochę pachną tamtym stuleciem. Przynajmniej.

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2018.01.22

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31