Dostosuj wydruk

Passion Workout - SPECJALNY TRENING! [WIDEO]

Passion Workout - SPECJALNY TRENING! [WIDEO]

Mariusz Ludek i Bartek Witek, którzy tworzą w Jarocinie Passion Workout przeprowadzili z naszym dziennikarzem specjalny trening. 

 

 

Sport, zdrowe odżywianie i idealna sylwetka to tematy, na które natykamy się na każdym kroku korzystając z internetu. Nietrudno, więc znaleźć filmy z ćwiczeniami na spalenie niechcianego tłuszczu lub zbudowanie tkanki mięśniowej. Mariusz Ludek i Bartek Witek - handlowiec i pedagog  z Jarocina postanowili też zachęcać do zdrowego trybu życia i codziennych ćwiczeń. Stworzyli na facebooku stronę Passion Workout. 

 Ich fanpage przez zaledwie rok uzbierał prawie 11 tysięcy polubień, a filmy tam udostępniane łącznie odnotowały prawie 1,5 miliona wyświetleń.

Nasz dziennikarz Jakub Niewiada postanowił porozmawiać z twóracami Passion Workout i wziąć udział w specjalnym treningu. Mariusz i Bartek twierdzili, że trening jest banalnie prosty, ale czy na pewno? Przekonajcie się sami. Zoabczcie film!

Oczywiście najlepszy podkład do materiału, to utwór Sigmy - jarocińskiego rapera, który współpracuje z chłopakami.

 

 

Przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Mariuszem Ludkiem i Bartkiem Witkiem - pomysłodawcami Passion Workout, którzy przygotowali dla naszego dziennikarza specjalny trening [ZOBACZ WIDEO]

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2018.01.20

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31