Dostosuj wydruk

Wicepremier Jarosław Gowin o burmistrzu Adamie Pawlickim: Jeden z najwybitniejszych... [WIDEO]

Wicepremier Jarosław  Gowin o burmistrzu Adamie Pawlickim: Jeden z najwybitniejszych... [WIDEO]

Jarosław Gowin, wicepremier rządu gościł w Jarocinie podczas gali przyznania mieszkań w ramach jarocińskiego programu Mieszkanie+. Zapytaliśmy go jak ocenia działania Adama Pawlickiego, jako burmistrza Jarocina i czy chciałby go widzieć w szeregach swojej partii?

 

 

W sobotę, 9 grudnia w JOK-u pierwsze 258 rodzin otrzymało przydziały w ramach jarocińskiego programu Mieszkanie+, a 96 z nich już wiosną 2018 roku otrzyma klucze i wprowadzi się do nowych lokali. W uroczystości wzięli udział m.in. wicepremier Jarosław Gowin, minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk oraz wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Ze sceny padło wiele pochwał pod adresem projektu i postępów w jego realizacji, jakie można zauważyć na terenie naszej gminy.

Doceniono nie tylko zaawansowanie budowy mieszkań i fakt, że Jarocin jest pierwszą gminą w Polsce, która odda je do użytku, co stanie się za kilka miesięcy, ale padło również wiele ciepłych słów pod adresem burmistrza Adama Pawlickiego.

Na temat włodarza Jarocina wypowiedział się wicepremier Jarosław Gowin, który w rozmowie z portalem jarocinska.pl zdradził, kiedy poznał burmistrza, w jakich okolicznościach rozpoczęła się ich znajomość, jak zapatruje się na ich dalszą współpracę oraz zdradził, co myśli o sposobie rządzenia przez włodarza naszego miasta.

Zobaczcie, co Jarosław Gowin powiedział o Adamie Pawlickim.

autor: Sebastian Matyszczak

Źródło:

Dodano: 2017.12.19

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31