Dostosuj wydruk

Wiemy jak będzie wyglądał Sylwester 2017 w Jarocinie

Wiemy jak będzie wyglądał Sylwester 2017 w Jarocinie

Jarocin. Nowy rok. Sylwester 2018. Kto zagra na sylwestrze? Sylwester na rynku. Burmistrz Jarocina. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.

 

 

Sylwestrowa noc już niedługo, zamiast przywitać nowy rok siedząc przed telewizorem z zimny ogniem w ręku, warto wybrać się na jarociński rynek, gdzie szykują się nie lada atrakcje.

 

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że impreza rozpocznie się o 22:30. Jako pierwszy ma wystąpić DJ PRZEM, a oprócz niego na scenie będzie można zobaczyć Grupę Fest - wykonującą biesiady śląskie, zespół disco polo Erdol czy też Roberto Zucaro i Halinę Benedyk.

 

Tradycyjnie o północy odbędzie się pokaz fajerwerków, a na rozgrzewkę będą dostępne ciepłe posiłki i napoje.

 

Po raz kolejny za organizację sylwestra odpowiada Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. -

 

[KLIKNIJ]Zobacz jak Jarocin witał Nowy Rok 2017 [WIDEO]

 

Erdol:

Grupa Fest:

Roberto Zucaro i Halinę Benedyk.

A Ty gdzie masz zamiar spędzić sylwestra? Zabawa na sali czy impreza w domu? A może wybierasz się właśnie na jarociński rynek? Jak wam się podoba propozycja miasta?

 [Poniedziałek, 18 grudnia]

Mamy oficjalne potwierdzenie. - Jarociniacy, którzy zdecydują się na przywitanie roku na rynku, będą bawili się przy discopolowych przebojach zespołu Erdol oraz śląskich szlagierach w wykonaniu Grupy Fest. Tuż przed północą zabrzmią gorące, włoskie rytmy w wykonaniu Roberto Zucaro i Haliny Benedyk. O północy jarociński rynek rozbłyśnie blaskiem fajerwerków, a chwilę później życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki – informuje firma pijarowska działająca na zlecenie magistratu.

 

Wspólna zabawa mieszkańców na jarocińskiej starówce rozpocznie się o godz. 22:30 przy piosenkach, które zaserwuje DJ Przem. Dalsza część wieczoru upłynie w rytmie piosenek formacji Erdol i Grupy Fest.

 

Przed północą zastąpią je gorące, włoskie rytmy. Koncert w wykonaniu Roberto Zucaro i Haliny Benedyk rozpocznie się o godzinie23:35. Całość uświetni pokaz Teatru Ognia Nam-Tara z Chorzowa. Żeby tradycji stało się zadość o północy jarociński rynek rozbłyśnie blaskiem fajerwerków, a chwilę później życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

 

Z myślą o uczestnikach miejskiego sylwestra zostanie zorganizowane stoisko, na którym nabywać będzie można ciepłe posiłki i gorące napoje - informuje organizator.

 

autor: Jakub Niewiada

Źródło:

Dodano: 2017.12.14

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31