Dostosuj wydruk

Samochód wyjechał i zablokował ulicę. W środku nie było kierowcy... [WIDEO]

Samochód wyjechał i zablokował ulicę. W środku nie było kierowcy... [WIDEO]

Jazda jarocińska. Jarocin. Ulice Jarocina. Drogi Jarocińskie. Ruch w Jarocinie. Samochody w Jarocinie

 

- Myślałam, że ktoś zawraca i zgasło mu auto. Na ulicy szybko utworzył się korek. Po dojechaniu okazało się, że w środku nie ma kierowcy, a auto jest zamknięte - opowiada pani Ania, która widziała niecodzienne zdarzenie, do jakiego doszło w środę wieczorem na ul. Sportowej w Jarocinie.

 

Kierowca ciemnego forda focusa zostawił auto na parkingu nieopodal bloku nr 1. W pewnym momencie samochód, który prawdopodobnie nie miał zaciągniętego hamulca ręcznego, zjechał i zatrzymał się na środku jezdni.

 

Tylko zrządzeniu losu właściciel auta może dziękować, że akurat nic tamtędy nie przejeżdżało i nie doszło do kolizji. Kierowcy osobówek omijali auto. Wszystko trwało dobrych kilka minut, aż na miejscu zjawił się autobus JLA [ZOBACZ WIDEO].

 

- Kierowca nie mógł przejechać wysiadł i z pomocą innego mężczyzny zepchnęli forda z powrotem na parking - opowiada świadek.

 

Pamiętajcie, by samochody parkowane tam, gdzie występuje nachylenie terenu, zawsze zostawiać na hamulcu ręcznym, a jeśli to możliwe - również na biegu.

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2017.12.07

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31