Dostosuj wydruk

Kundelki naszych czytelników. WYBIERAMY NAJLEPSZE ZDJĘCIE

Kundelki naszych czytelników. WYBIERAMY NAJLEPSZE ZDJĘCIE

Jarocin. Kundelki Jarocin. Psy w Jarocinie. Psy jarociniaków. Pupile jarociniaków. Konkurs

One są niepowtarzalne, bo tak naprawdę nie ma dwóch takich samych. Przy okazji są najbardziej wierne i kochają swoich panów - i panie rzecz jasna - jak żadna inna rasa.

Mowa oczywiście o psach wielorasowych nazywanych potocznie kundelkami. Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Kundelka. Przy tej okazji za pośrednictwem naszego fanpage poprosiliśmy Was, abyście pokazali nam swoje pupile [ZOBACZ TUTAJ]. Efekt? W ciągu kilku dni dosłownie zasypaliście nas fotkami.

 

Nadesłaliście mnóstwo naprawdę ciekawych fotek. Na zdjęciach widać, że psy towarzyszą Wam dosłownie wszędzie - nie tylko w trakcie spaceru, wieczornego odpoczynku, zabawy, ale też rowerowych spacerów, a nawet… naprawy samochodu.

 

Wybraliśmy najciekawsze ujęcia i z przesłanych za pomocą naszego fanpage na Facebooku zdjęć stworzyliśmy galerię [ZOBACZ TUTAJ - GALERIA].

 

Trzej autorzy (autorki) zdjęć, które otrzymają od internautów najwięcej plusów (minusy nie będą brane pod uwagę) otrzymają od nas niespodzianki - magiczne kubki portalu jarocinska.pl, które na pewno przydadzą się na długie zimowe wieczory.

Głosowanie potrwa do piątku 8 grudnia. Zapraszamy do zabawy.

UWAGA użytkownicy wersji mobilnej: W celu zagłosowania należy przejść do klasycznej wersji serwisu

 

KONIEC GŁOSOWANIA: WYNIKI konkursu ZOBACZ TUTAJ

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2017.12.01

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31