Dostosuj wydruk

Czekasz na mieszkanie? Zobacz na jakim etapie jest budowa

Czekasz na mieszkanie? Zobacz na jakim etapie jest budowa

Kolejnych ponad 100 mieszkań czynszowych - oprócz tych, które już powstają przy ulicy Leszczyce w Jarocinie oraz w oddalonym o 4 kilometry Siedleminie - zamierza pobudować Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

 

W sumie w ramach projektu „Jarocin - Twoje miejsce na Ziemi” wybudowanych zostanie łącznie 366 mieszkań. - Zainteresowanie jarocińskimi mieszkaniami jest bardzo duże. Te wnioski, które do tej pory zostały złożone, a nie zakwalifikują się do pierwszej tury przydziału będą brane pod uwagę również w drugiej turze - informuje Jerzy Wolski, prezes JTBS-u.

Burmistrz Adam Pawlicki przekazał właśnie kolejny plac budowy, na którym powstanie 108 mieszkań. Wybuduje je poznańska firma Family House.

 

Lokale powstaną przy ulicy Siedlemińskiej, a ich wykonanie będzie kosztowało 12,5 mln zł. - Kiedyś, nie tak dawno temu, firmy budowlane z Jarocina jeździły budować Poznań, a teraz przyszedł czas, że to firmy poznańskie przyjeżdżają budować Jarocin -stwierdził włodarz gminy tuż po podpisaniu umowy na budowę.

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2017.10.19

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31