Dostosuj wydruk

RockRun 2017. Zobacz, jak biegli uczestnicy [FOTO]

RockRun 2017. Zobacz, jak biegli uczestnicy [FOTO]

RockRun 2017, czyli największa impreza biegowa w Jarocinie startuje o 11.30.

 

 

Najpierw na płycie głównej stadionu w Jarocinie będzie się można odpowiednio rozgrzać i przygotować do półmaratonu oraz biegu na 10 km, a punktualnie o 12.15 uczestnicy wyruszą na trasę w stronę Żerkowa i Łuszczanowa. Do tej pory zapisało się ponad 540 biegaczy, a kolejni będą mogli to zrobić tuż przed startem. Jeśli wszyscy pojawią się na biegu, będziemy świadkami rekordu.

Od kilku dni trwały intensywne przygotowania do rywalizacji, a wczoraj wieroczem chętni mogli wziąć udział w pasta party przy strefie finiszera zlokalizowanej na terenie Jarocin Sport. Co ciekawe, pomoc przy oznaczaniu trasy zaangażowali się nie tylko organizatorzy, ale także przedstawiciele Biegaczy Jarocin, którzy dzisiaj wystartują w RockRunie.

Rok temu amatorzy biegania startowali w ekstremalnych warunkach. Termometry wskazywały ponad 30 stropni Celsjusza. Tym razem prognozy są bardziej łagodne. Ma być ponad 10 stropni mniej, więc z nieba na pewno nie będzie lał się żar. Wręcz przeciwnie. Wiele wskazuje na to, że trudno będzie uświadczyć słońce. Takie warunki powinny zadowolić większość fanów biegania.

FOTORELACJA Z ROCKRUN JAROCIN 2016

Zaglądajcie tu regularnie. Będziemy aktualizować galerię zdjęć, pojawią się też materiały na naszym facebookowym profilu.

[AKTUALIZACJA 14.49]

Bieg zbliża się do końca. Linię mety przekraczają ostatni zawodnicy. Centrum imprezy stała się teraz strefa finiszera, gdzie głodni zawodnicy mogą się zregenerować, najeść i napić. Tymczasem my mamy dla Was pierwsze zdjęcia z dzisiejszej rywalizacji. KLIKNIJCIE TUTAJ

[Poniedziałek, 11 września 2017]

Przedstawiamy kolejną porcję zdjęć, wideo oraz wyników. KLIKNIJCIE TUTAJ

autor: Sebastian Matyszczak

Źródło:

Dodano: 2017.09.10

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31