Dostosuj wydruk

Jak sprzedają się bilety na tegoroczny Jarocin Festiwal? Dyrektor odpowiada

Jak sprzedają się bilety na tegoroczny Jarocin Festiwal? Dyrektor odpowiada

Jarocin Festiwal 2017. Organizatorzy tegorocznego festiwalu przedstawili radnym z komisji kultury Rady Miejskiej w Jarocinie aktualny stan przygotowań do imprezy.

Rajcy pytali między innymi o rozlokowanie scen, kwestie bezpieczeństwa. Interesowało ich też, jakie jest zainteresowanie biletami na tegoroczny JF, szczególnie tymi, sprzedawanymi po cenach promocyjnych dla mieszkańców gminy Jarocin [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

 - W tym roku zrobiliśmy to w dłuższym wymiarze czasu. Do końca maja mamy sprzedaż w cenie 70 zł i ona jest w tej chwili na poziomie tego, co było w roku ubiegłym - tłumaczył Sebastian Pluta, dyrektor Muzeum Regionalnego w Jarocinie. - Informacje o tym jaki to będzie miało poziom, będziemy mieli na początku czerwca. Cały czas karnety są sprzedawane i nie ma póki co zagrożenia, żeby to była dramatycznie niska sprzedaż.

Karnety i bilety są w tym roku znacznie tańsze niż w latach ubiegłych. Koszt karnetów trzydniowych to 150 PLN, a biletów jednodniowych 80 PLN. Sprzedaż pierwszej puli potrwa do 31 maja.

Dzieci i młodzież do lat 12 (urodzone po 31 grudnia 2004 r.) mają na imprezę wstęp bezpłatny. Podstawą weryfikacji wieku jest dowolny dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna).

Podobnie jak rok temu, ceny karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin są tańsze – w cenie 70 PLN – i dostępne są wyłącznie stacjonarnie w Spichlerzu Polskiego Rocka od 15 marca do 31 maja.

Więcej o festiwalu przeczytasz w Gazecie Jarocińskiej.

[ZOBACZ WIDEO]

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2017.05.15

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31